Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - nałęczowski cmentarzNałęczowski cmentarz przed 1 listopada. Fotki z 28 i 31 października.

Pierwsze fotografie wykonywałem kiedy jeszcze groby nie były sprzątnięte. Było spore zachmurzenie i w pewnym momencie zaczął padać deszcz. Przerwałem więc i druga część fotografii jest z soboty 31 października - dużo więcej słońca i piękne błękitne niebo.
Nałęczowski cmentarz zmienia się w ostatnich latach za sprawą wiatrów które spowodowały wyłom w drzewostanie. Za kilka lat może tu wcale nie być drzew. Skupiłem się na starszych grobach i właśnie na drzewach.

Niestety wiele starych, zabytkowych grobów jest w bardzo złym stanie.

 

 

 

strony www Lublin

strony internetowe Lublin

strony internetowe Puławy

Losowe artykuły

Teresa Ogórek- PLSP Nałęczów 1970.

Teresa Ogórek absolwentka PLSP NałęczówMaluję od niedawna. Zafascynowana grą światła w kolorowych szybach zaczęłam malować na szkle techniką witrażową.

Więcej…

Mój Nałęczów - Bartek Furdal

Mój Nałęczów - Bartek FurdalPlenerowa wystawa fotografii w Nałęczowie

Więcej…

Losowe artykuły

Dolinka za Jabłuszkiem

Nałęczów - dolinka za JabłuszkiemKrótka wirtualna wycieczka - dolinka za wzgórzem Jabłuszko w Nałęczowie

Więcej…

Patrol 2 w Nałęczowie

szkolenie z serii PATROL w NałęczowieMiędzy 14, a 19 lipca br. w Nałęczowie odbyło się już drugie szkolenie z serii PATROL,

Więcej…