Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - KWW Przyjaciele Gminy NałęczówSzanowni Wyborcy z uzdrowiskowej gminy Nałęczów!

Stanowimy bezpartyjny Komitet Wyborczy Wyborców Przyjaciele Gminy Nałęczów –  kandydatów na radnych do Rady Miejskiej. Nie wystawiamy swojego kandydata na burmistrza i nie popieramy żadnego z trzech kandydatów ubiegających się o to stanowisko.
    Komitet Wyborczy Wyborców Przyjaciele Gminy Nałęczów powstał z myślą o tym, aby wprowadzić do Rady Miejskiej jak najwięcej kompetentnych osób. Chcemy przywrócić Radzie Miejskiej właściwą jej rangę – organu faktycznie zarządzającego miastem i gminą.
    Będziemy współpracować z wybranym przez większość mieszkańców burmistrzem i umożliwiać mu realizację inicjatyw korzystnych dla rozwoju Gminy Nałęczów oraz kontrolować ich realizację.
    Tradycją kampanii wyborczych jest udzielanie poparcia poszczególnym kandydatom na radnych w nieobsadzonych przez własny komitet okręgach wyborczych. Oświadczamy, że nie wiążą nas żadne oficjalne umowy i porozumienia z innymi komitetami i nie zabiegaliśmy o tego rodzaju poparcie.

                            KWW Przyjaciele Gminy Nałęczów - zobacz prezentację Komitetu na Nałęczów.Net

 

 

 

strony internetowe Lublin

strony www Lublin

strony internetowe Puławy

 

 

Losowe artykuły

Aleja Lipowa nocą

Nałęczów - Aleja LipowaDeszczowy wieczór na Lipowej. Światła odbijające się w kałużach na chodniku dały ciekawe efekty kolorystyczne.

Więcej…

Andriolli - Nałęczów 2015

Nałęczów - Andriolli 20155 Międzynarodowy Konkurs na rysunek im. M.E.Andriollego Nałęczów 2015

Więcej…

Losowe artykuły

Projekt pomnika - Marian Pudełko

Marian Pudełko nałęczowski rzeźbiarzProjekt pomnika do Baku wykonał Marian Pudełko na konkurs ogłoszony w 2007 roku. Projekt powstał we współpracy z architektem.

Więcej…

Pomóż dzieciom przetrwać zimę

Pomóż dzieciom przetrwać zimęKolejny raz na terenie Nałęczowa odbywa się zbiórka darów na rzecz dzieci.

Więcej…