Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Tegoroczna kwesta na cmentarzu w Nałęczowie przeznaczona na renowacje Grobu WernickichW tym roku kwesta przeznaczona zostanie na rzecz renowacji Grobowca Wernickich

W tym roku kwestowali:
Czesław Mitura, Agnieszka Maciążek, Urszula Borkowska i harcerki, Maria Mitoraj-Woś, Adam Musiał, Halina i Henryk Bernatowie, Małgorzata Brutkowska i harcerki, Regina Wojno, Barbara Adamczyk, Ilona Sągała, Stanisław Olszewski, Irena Sudzińska-Kowalczyk, Anna Maciążek, Bogumiła i Jarosław Wartaczowie, Janina Babinicz-Witucka,  Anna Wziątek, Dagmara Wrzos-Piech i Piotr Piech, Jolanta i Bogdan Peciowie z córkami, Iwona i Andrzej Ćwiekowie, Wioletta Sieczkowska-Kos, Edwarda Michalska, Marek Górniak, Liliana Sawa, Dagmara Sawa, Witold Wierzejski, Maria Rzeczyca, Grażyna Stelmaszczuk, Wiesław Pardyka, Jan Denko, Jerzy Rosiak, Anna Mazurek,  Martyna Mazurek i Michał Mazurek, Maria i Sławomir Kozakowie, Monika i Michał Zubrzyccy, Anna i Adam Kozakowie, Jerzy Sołdek, Jacek Wilk, Ewa Gajkoś, Urszula Kuropatwa, Urszula Stefanyszyn, Małgorzata Żurek

Nie byłem od początku dlatego dwóch pierwszych zmian nie ma na fotografiach. Kwestowano przy wejściu na cmentarz komunalny, przy organistówce i wejściu od strony kościoła. Tegoroczna kwesta zostanie przeznaczona na renowacje zabytkowego Grobowca Wernickich na nałęczowskim cmentarzu.

 

Kwesta w Nałęczowie 2014

strony www Lublin

Losowe artykuły

Kalendarium - Kiermasze 2016

Kiermasze NałęczówNałęczowski Ośrodek Kultury i LGD „Zielony Pierścień” będą, jak w latach poprzednich, organizować Kiermasze Produktów Lokalnych

Więcej…

Majówka z Panem Prusem 2012

Majówka z Prusem w NałęczowieKolejne majowe spotkanie z pisarzem związanym z Nałęczowem

Więcej…

Losowe artykuły

Kronika NOK t.3 cz.1

Kronika Nałęczowskiego Ośrodka KulturyKronika Nałęczowskiego Ośrodka Kultury z 1979 roku.

Więcej…

Pożegnanie wakacji

Nałęczów - Pożegnanie wakacjiPożegnanie wakacji to impreza która odbyła się 19-20 sierpnia 2010r.

Więcej…