Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - wybory samorządowePlakaty wyborcze - wybory samorządowe w Nałęczowie. Fotki nocne, chciałem pokazać to trochę inaczej.

No i po ciszy wyborczej. Przeszedłem się dzisiaj po mieście i zrobiłem trochę fotek na pamiątkę. Kampania wyborcza rozkręcała się bardzo powoli i wiele plakatów pojawiło się dopiero w ostatnim tygodniu. Przedstawia się to raczej skromnie w porównaniu z poprzednimi wyborami w 2010 roku.

Duża część komitetów wyborczych zdecydowała się na publikacje swoich plakatów na Nałęczów.Net z czego bardzo się cieszę. Szkoda że wielu kandydatów nie pokazała na plakatach swoich twarzy. Kandydaci do Rady raczej nie pisali co zamierzają robić po wybraniu, raczej ograniczali się do prośby o oddanie na nich głosów. Głosowaliśmy więc raczej kierując się sympatiami i zaufaniem do konkretnych osób a nie ich deklaracjami. 

Z rozmów jakie prowadzę z mieszkańcami Nałęczowa wynika że wielu z nich nie wie kto jest Radnym w Nałęczowie. Nie znamy bo się nie interesujemy czy Radni nie dbają o to żebyśmy wiedzieli że istnieją i nas reprezentują?

Chciałem żeby te fotki były trochę inne i dlatego zrobiłem je tuż po zmroku. Nie tylko plakaty ale także to co je otacza. Następna taka sesja za cztery lata.

Projektuję strony internetowe Lublin

 Plakaty wyborcze na ulicach Nałęczowa

 

Losowe artykuły

Nałęczowski Festiwal Tańca 2011 dzień 2 cz.1

Nałęczowski Festiwal TańcaDrugi dzień Nałęczowskiego Festiwalu Tańca „EURO DANCE“ 2011

Więcej…

1 grudnia - Aukcja w LP

RAJD 4x4 Aukcja Prac uczniów Liceum Plastycznego w Nałęczowie. Meble z drewna i wikliny, zabawki i obrazy olejne.

Więcej…

Losowe artykuły

Kronika Z.S. im. Chmielewskiego t.6

Kronika Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w NałęczowieKronika Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w Nałęczowie - lata 1993 - 1994

Więcej…

Barbara Lidtke -PLSP Nałęczów 1970

Barbara Lidtke  -PLSP Nałęczów 1970Barbara Lidtke ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie.

Więcej…