Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Turniej Tenisa Stołowego w NałęczowieTurniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta z pulą nagród - 7000 zł.

 Zawody odbyły w hali ZSE ul. Spółdzielcza.

 komentarze ze starej stronki
--------------------
Gratuluję Panie ADAMIE KLECZKOWSKI.Bardzo fajna i potrzebna impreza.Takich przedsiębiorców i pracodawców Miasto i Gmina potrzebuje.DZIĘKUJĘ.
kazek
-------------------
oky organizacja?jak to mój poprzednik napisał tylko ta organizacja jest dla zauważyłem całej okolicznej śmietanki i organizatorzy musza się jeszcze wiele ale to wiele nauczyc pacząc z boku jako kibic na to wszystko to mie troche smiech zbiera mianowicie MIEDZYNARODOWY TURNIEJ OPEN tak brzmiała nazwa nagrody przyciągaja sympatyków tylko zwycięzca przyjedzie z Gdańka 500km na kolacje z żoną do resteuracji w nałęczowie za 100 zł ??? a lub do SPA na dwie doby troszkę śmieszne z całym szacunkiem Pan który buduje najnowszy hotel+spa za parę "Baniek" funduje dwie doby w chtelu zwycięscy który równie dobrze może przyjechać 1000-1500 km a tacy tez się zdażają byli zawodnicy aż z torunia z białego stoku każdy zdaje sobie sprawę z kilometrów życzę smacznego zawodnikom z Białego stoku jak będą jechać parę ładnych godzin na kolacje za "stówę" pewnie w przydrożnym barze po drodze wydadzą drugie tyle na jedzenbie za nim dojadą nie znam pana przeciębiorcy osobiście a kometarz zostawiam do państwa opini

Jeszcze jedno może to błache ,ale zauważcie na zdjeciach praktycznie tylko "Sygnał Lublin" i ościenni zawodnicy. Gzie Pan Leszek wielokrotny reprezentant Polski, gdzie weterani którzy w tak podeszłym wieku jechali na zacną imprezę niektórzy pewnie nieźle kilometrów. W przyszłym roku tez możecie Państwo zorganizować taką imprezę tylko nazwa imprezy powinna brzmieć "WSZYSCY NA ROWERACH Z LUBLINA I OKOLIC DO NAŁĘCZOWA NA OPEN " w tytule "SROGA ZAPŁATA DWA DNI W SPA I KOLACJA ZA STÓWĘ NAPRAWDE WARTO ZA PIĘĆ MINUT NA ROWERKU " Zero wyróżnień dla tych legend zero podziękowań za tak liczne przybycie po kolacji i do domu pa zapraszam do SPA?????hmhmhm
tenisista
-------------------
Już wyjaśniam dlaczego na fotografiach są zawodnicy Sygnały Lublin - po prostu robiłem im ostatnio stronę i to były fotki które miałem umieścić m.in na stronie sygnału. Przyszedłem głównie żeby zrobić im fotki w nowych strojach, ale okazało się że nic z tego nie wyszło.
Za siedzenie cały dzień na takich imprezach nikt mi nie płaci więc wpadam na 1 godzinkę robię fotki i już mnie nie ma.
Później dzwonił do mnie p. Kleczkowski - żebym przyszedł zrobić właśnie zdjęcia weteranom, ale wtedy siedziałem już w domu i przerzucałem foty na stronę. Te i plakaty wyborcze. Wieczorem byłem jeszcze na spotkaniu wyborczym a turniej ciągle trwał. Mam swoje zajęcia i niestety nie za dużo czasu.
Ogólnie strona ma mieć charakter bardziej artystyczny i na zawody sportowe nie chodzę za często.
Niestety sprzęt którym dysponuje (lustrzanka cyfrowa ale z niezbyt jasnym obiektywem) nie sprawdza się przy tego typu imprezach. Zawodnicy szybko się poruszają a światło niezbyt jasne.
grzesiek-admin
Turniej Tenisa Stołowego Nałęczów

responsywne strony internetowe Lublin

Losowe artykuły

M.K. im.M.E.Andriollego 2012.

Międzynarodowy Konkurs na Rysunek im.M.E.Andriollego Nałęczów 2012.Międzynarodowy Konkurs na Rysunek im.M.E.Andriollego Nałęczów 2012.

Więcej…

Nowa droga na Bochotnicy cz5

Nowa droga na Bochotnicy - prace trwają od 5 tygodni. Fotki z niedzieli 2020.11.08

Więcej…

Losowe artykuły

Wernisaż Anny Borcz

Wernisaż Anny Borcz w Nałęczowskim Ośrodku Kultury Wernisaż Anny Borcz w Nałęczowskim Ośrodku Kultury

Więcej…

Wieża ciśnień w Nałęczowie

Nałęczów - wieża ciśnieńWycieczka na wieżę ciśnień w Nałęczowie czyli Grzybka :)

Więcej…